Predajne

ColorCentrum, ColorCenter, Vas dom farieb, RacianskaBratislava - Račianska ul.Color Centrum, Racianska

Račianská ulica (oproti Palme)
Pri bielom križi 8
racianska@colorcentrum.sk
Tel.: +421 2 446 45 111
        +421 908 927 753
Zobraziť na mape

Bratislava - DúbravkaColorCentrum, ColorCenter, Vas dom farieb, Bratislava DubravkaColorCentrum, ColorCenter, Vas dom farieb, Bratislava Dubravka

Húsčavova 1A
dubravka@colorcentrum.sk
Tel.: +421 2 6446 33 33
        +421 908 970 388
Zobraziť na mape

PezinokColorCentrum, ColorCenter, Vas dom farieb, PezinokColorCentrum, ColorCenter, Vas dom farieb, Pezinok

Bratislavská 85
pezinok@colorcentrum.sk

Tel.: +421 33 642 20 27

        +421 917 897 193 
Zobraziť na mape


SenecColorCentrum, ColorCenter, Vas dom farieb, SenecColorCentrum, ColorCenter, Vas dom farieb, Senec

Bratislavská 25
senec@colorcentrum.sk

Tel.: +421 2 45 92 43 43

        +421 918 607 044
Zobraziť na mape


Nitra

Bratislavská 33
nitra@colorcentrum.sk

Tel.: +421 948 955 977
Zobraziť na mape


Bratislava - Podunajské Biskupice 

Nákupná 1
biskupice@colorcentrum.sk

Tel.: +421 948 788 988
Zobraziť na mape

 

  • Telefonické objednávky
    0948 955 977
  • Minimálna objednávka
    pre rozvoz je 49 €
  • Tovar na sklade
    expedujeme do 24 hod.
  • Zákaznícky servis
    a starostlivosť
  • Dodávame produkty
    priamo od výrobcov